Czy pamiętasz, jakie były kiedyś suszarki do włosów? Przypominały monumentalną konstrukcję, wyglądającą jak kapsuła dla astronautów. Wcześniej suszarkę do włosów stosowano wyłącznie do suszenia włosów. Obecnie są przeznaczone do stylizacji! Dzięki profesjonalnej suszarce do włosów możesz wykonać różne czynności - dodać objętości włosom, wyprostować naturalne loki, zrobić loki o dowolnej średnicy, ułóż włosy w dowolnym kierunku, sprawić by potargane i niesforne były gładkie i lśniące.

Profesjonalne suszarki do włosów są najlepsze

Cztery fakty, dlaczego warto dać pierwszeństwo jakości i wybrać profesjonalną suszarkę do włosów?

 1. Te suszarki do włosów są w stanie wytrzymać długotrwałe obciążenia. Ze względu na to, że silnik wewnątrz suszarki jest wyposażony w dużą moc, która pozwala wysuszyć i uformować długie włosy w ciągu kilku minut.
 2. Suszarka Prof nadaje się do absolutnie wszystkich rodzajów i struktur włosów. One bezpiecznie suszą i układają włosy, dzięki przełącznikom temperatury i regulowanemu przepływowi powietrza.
 3. Takie suszarki do włosów mają specjalną funkcję dostarczania zimnego powietrza. Dzięki temu możesz układać loki, które będą elastyczne i utrzymają pożądany kształt przez długi czas.
 4. Ten typ suszarki do włosów posiada kilka typów dysz (dysza koncentrator, dyfuzor). Dzięki temu możesz łatwo stworzyć dowolną fryzurę.

Suszarkę jakiej firmy wybrać?

 • Babyliss Pro  te suszarki do włosów są produkowane w Chinach, istnieje ogromna różnorodność modeli i funkcji. Wystarczająco dobre suszarki w przystępnej cenie.
 • Coifin  wyprodukowany w Indiach, dość niedrogi i wysokiej jakości.
 • Ga.Ma  Profesjonalny sprzęt z Włoch i Chin. Opracowany w oparciu o innowacyjne technologie.
 • Ermila – suszarki do włosów wyprodukowane we Włoszech mają stylowy wygląd i doskonałe parametry techniczne.
 • Jaguar profesjonalne suszarki do włosów produkowane w Niemczech. Doskonały stosunek jakości do ceny.
 • Oster  popularna marka profesjonalnych suszarek do włosów ze Szwajcarii. Profesjonaliści z całego świata ufają jakości tej.
 • Moser nie mniej popularne suszarki. Wyposażone są w kilka trybów regulacji temperatury i prędkości.
 • Valera szwedzka jakość w dziedzinie profesjonalnych suszarek do włosów. Ma doskonałe właściwości techniczne.
 • Wahl  doskonały design i jakość pracy profesjonalnych i domowych suszarek z Włoch.

Dzięki profesjonalnym suszarkom do włosów, łatwo jest wykonać modne układanie włosów. Pozwalają nadać objętość włosów, wyprostować loki lub wykonać ciasne loki, a także ułożyć włosy w dowolnym kierunku. Przy tym proces układania zamienia się w przyjemne i łatwe zajęcie. Najważniejsze to nie bać się eksperymentów i zmian.